Sestavou a počtem členů naší skupiny reagujeme na Vaše požadavky.
Vystupujeme od dvou do pěti účinkujících
jak na malých akcích, jako je svatba, oslava narozenin, firemní party,
tak i na velkých kulturních akcích.
Maturitní, společenský nebo reprezentační ples jsou pro nás naprosté standardy

Toto jsou možné sestavy

Ve dvou (Renča a Honza)

Vhodné pro malé akce do cca 50 osob nebo s omezeným rozpočtem

Ve třech (Renča, Honza a zpívající kytarista / Luděk, Martin nebo Jan)

Sestava pro jakoukoliv příležitost obohacená o další zpěv kytaristy jeho sólovou, nejen rockovou, kytaru

Ve čtyřech (Renča, Honza, zpívající kytarista a druhá zpěvačka či baskytarista)

Takto jsme téměř kompletní (v plném počtu jsme v pěti se saxofonem a vokálním zpěvem Michala Ťupy) a ideální pro jakýkoliv ples nebo velkou akci, přičemž v této sestavě uslyšíte nejen další sólový projev druhé zpěvačky, ale i čtyřhlasé vokály a navrch třeba Klárka taktéž brousí velmi zdatně struny na své kytaře

Něco málo o nás jednotlivě:

Renča

Profil:
S muzicírováním se potkala již na základní škole s hudebním zaměřením (ve sboru a na hodinách flétny), v době dospívání pak začala sbírat první zkušenosti se zpěvem a kapelou (Vok-i-s, Eldorádo a Pecáci). Od roku 2001 po boku Honzy a to jak na jevišti, tak i v životě. (Honza dodává : „kvůli oblečení jednotlivých členů kapely na vystoupení dokáže Renča protelefonovat celou gáži v rekordním čase“) 

Funce v kapele:
zpěv, organizace, stavba světelné aparatury, garderóba, makeup, krásný úsměv a nejdelší nohy v kapele

Koníčky:
hudba, wellness, vše o vizáži a bytovém designu, kočičky, badminton

 
Honza

Profil:
od útlého dětství liduška na klavír, v dospívání již sbíral první zkušenosti na klavír v tanečních kurzech pod přísným dohledem tehdejšího bubeníka a zároveň tatínka (Honza přiznává, že nejedna palička přistála na jeho hlavě). Od té doby cca 30 let dalších hudebních počinů a zkušeností (Boženka, Pecáci, Naspěch, atd.)

Funkce v kapele:
kapelník, klávesy, zpěv, zvuk, stavba a řízení

Koníčky:
hudba všemi směry, bavit lidičky, auta, badminton a wellness

 

Luděk

Profil:
kytaru objevil, jak sám říká, kvůli pozornosti dívek v době dozrávání. Jenže tříakordové písně ho brzy přestaly bavit a pozornost na dívky pomalu ale jistě začala přesouvat na šest strun a studování techniky, jenž se mu podařila vybrousit až k Santanovské dokonalosti. Prošel soubory jako Čtyrlístek a Naspěch, se kterými získal úspěchy na několika folkových portách. 
Se skupinou Mane spolupracuje již 18 let

Funkce v kapele:
zpěv, sólová kytara, rockový náboj a především prima kamarád s vždy dobrou náladou

Koníčky:
hudba a jamování, hory, lyže, turistika, „digi“ hry všeho druhu, především milující manžel Klárky a tatínek Anežky a Matěje

Klárka

Profil:
s Honzou se setkali poprvé, když byla Klárka malou dívenkou a rodiče jí koupili keyboard. Klárka však řádně vystudovala housličky a zpěv a zmíněný keyboard jí otevřel cestu ke komerční hudbě. Jako dětská hvězdička získala v roce 1995 dětskou portu (ale trochu se za to stydí :-)). Než poznala Luďka a zmíněný Naspěch, vystupovala se skupinou Trosky. S těmito soubory dokázala taktéž získat úspěchy na folkové scéně. Spolupráce s Mane je stejně dlouhá jako Luďkovo

Funkce v kapele:
zpěv, doprovodná kytara, tvrdá pedantka angličtiny, Luďkovo chodící diář a především největší plicní potenciál

Koníčky:
hudba (jak jinak… :-), lyže a hory, ale především je Klárka maminka dvou úžasných dětiček

Martin

Profil:
sám o sobě říká, že je muzikant ze severu Čech, jehož celoživotním koníčkem je hudba. Je doslova chrličem vlastních hudebních děl. Také se hudebně profiluje od mládí v různých uskupeních, ale nejznámější formací byl Juwel Folk, se kterým dokonce vydal velmi povedené CD „Všechno to“. Aktuálně objíždí kraj se skupinou B-Band, tedy spíše bigbítem, jak kluci sami říkají. Má na svém kontě také řadu úspěchů, ale asi nejzajímavějším je uskutečnění muzikálu Jan Jessenius. 

Funkce v kapele:
zpěv, sólová kytara v beagbítověknopflerovském stylu a prima parťák

Koníčky:
1. hudba; 2. hudba; 3. ….. 127. badminton; 128. lyže; 129. kolo;  od 130. jiné úchylky 🙂 

Jan

Profil: 
Jendu k muzice přivedl dědeček Oldřich, který byl muzikant tělem i duší a odmalička se mu věnoval. Vlastní muzicírování začal jako zakládající člen skupiny Juwel Folk. Společně s Martinem bigbítují v chlapské dvojici B-Band. 

Funkce v kapele: 
basová kytara, elektronický kontrabas, kytara, vokály, nabíječka pro naši dobrou náladu

Koníčky:
hudba, milující manželka, dcerka a synáček, informační technologie, elektronika a letectví

Viki

Profil: 
hudebně aktivní je Viki taktéž od útlého dětství, a to jak s sborovým zpíváním, tak také ve folkových formacích jako např. Pět oříšků pro Popelku. Posbírala úspěchy na různých soutěžích (Lomnické hudební jaro, Mostecký skřivánek), ale především se probojovala do stovky nejlepších v 1. řadě Superstar a také do finále Zlíntalent 2002. Doba dospívání samozřejmě otočila žánrový směr k showbyznysu k zábavovým kapelám v Čechách, či na Kanárských ostrovech. Několik let působila jako frontmanka kapely Stará Škola.

Funkce v kapele:
dokonalý zpěv s 3 oktávovým rozsahem a neutuchající náboj energie

Koníčky: 
hudba, tvoření šperků z korálků, cestování

Míša

Profil: 
hudebně největší profík v kapele, kromě Mane působí v North Big Band a dalších. Rád poslouchá kvalitní hudbu a umí to s počítači…jo a nepije kafe 😀 

Funkce v kapele:
alt a soprán saxofon, vokály

Koníčky:
hudba a rodina

Přejít nahoru