- REPERTOÁR -

Jelikož hudbu děláme především pro radost, tak možná právě proto nás baví napříč žánry, ať už je to současná popmusic, rock, bigbeat, latina, country, disco, lidovky, či jiné. Nejraději však hrajeme to, co se líbí Vám. Proto se snažíme vždy na každé akci reagovat na Vaše přání, ať to jsou muzikálové melodie, rock´n rolly, rockové nářezy, sladké ploužáčky, současná taneční a disco hudba, ale i písničky z pohádek pro děti nebo countrymusic. Díky tomu neustále rozšiřujeme a doplňujeme námi nabízený repertoár. Uvádíme alespoň úzký výběr toho co hrajeme a pokud chcete vědět více, napište nám 😉

A snad díky tomu jsme pravidelně každoročně zváni jako hudební doprovod na maturitní a hasičské plesy, obecní a městské plesy, firemní reprezentační plesy, ale i taneční zábavy a svatební nebo narozeninové oslavy.

Od českých a slovenských interpretů například :

Chinaski, Bára Poláková, Kristína, Jana Kirschner, Wohnout, Ewa Farná, Lucie Bílá, Xindl X, Helena Vondráčková, Michal David, Hana Zagorová, Kabát, Natural,  Elán, Peter Nagy, Olympic, Premier, Marie Rottrová, Žlutý pes, Lucie Vondráčková, Věra Martinová, Turbo, Ivan Hlas, Morhotronic a mnoho dalších.

Ze zahraniční tvorby například od :

Alvar, ABBA, Michael Jackson, Joan Jett, Rolling Stones, AC&DC, Bonnie Tyler, Ozzy Osbourne, Tina Turner, Morcheba, Queen, Celine Dion, Luis Armstrong, Roxette, Tom Jones, Cindy Lauper, Bellini, Faith No More, Suzi Quatro, Olivia Newton John a John Travolta, Limp Bizkit a mnoho dalších

Taneční repertoár :

Díky dlouholetým zkušenostem s hudebním doprovodem na Tanečních kurzech v Teplicích u Manželů Dufkových velmi rádi zahrajeme i klasické taneční skladby ChaCha, Jive, Merengue, Samba, Polka, Valčík, Foxtrott, Waltz, Blues, Rumba, LaColita aj.

Přejít nahoru