- REFERENCE -

27.7.2020
Dobrý večer naše rodinná kapelo 😊,
Chtěli bychom Vám se  ještě jednou moc poděkovat za špičkovou zábavu. Jsem moc ráda že jste s námi byli právě VY 😊 jste božský! A můj táta vás žere 😄  Doufám že se vám s námi také líbilo a snad se ještě někdy uvidíme.
Mějte se krásně 😊
Novomanželé Ransdorfovi

14.6.2020
Ještě jednou bychom Vám chtěli touto cestou poděkovat za vaše skvělé vystoupení a zábavu!!
Děkujeme Vám oběma, protože jste z naší svatby pomohli udělat den, na který budeme vzpomínat celý život!! 
M & P Peškovi❤

23.9.2019
Napsali nám emailem:
„Dobrý den, mockrát děkujeme. Svatba byla pro nás nejkrásnějším dnem v životě. Vaše hudba jí udělala ještě kouzelnější. Děkujeme a přejeme i vám hodně štěstí 🙂 manželé Fodorovi“

17.9.2018
Napsali nám do SZ na Facebook
„Ahoj Honzo. Ještě jednou děkujeme, byl to skvělý den. Svatebčané byli nadšení, moc jste se jim líbili. I lidi z Hoffmaňáku zírali…
Petr Kacafírek“

7.9.2018
Napsali nám emailem
„Chtěl jsem vám moc poděkovat za celý den, byla to nádhera, hrajete suprově a hlavně jste hrozně moc fajn …
Martin a Verča Švarcovi“

6.9.2018 
Napsali nám emailem
„…děkujeme za Vaše skvělé vystoupení. Ještě pár dní po svatbě se k nám dostávala chvála na výběr hudební skupiny, a to jak od lidí, kteří se svatby aktivně účastnili, tak i obyvatel naší vesnice… Krásně Vám to ladilo a výběr písniček jste udělali na výbornou. Že Češi budou pařit jsme všichni očekávali, ale tancovala dokonce i většina Němců, kteří se u nás spíše baví u jídla a pití…
Za nás tedy ještě jednou velký dík za propracovaná kytarová sóla, úžasný hlas obou zpěvaček, suverénní a vtipné moderování a souladnost celé skupiny.
Kathi a Honza Malínští“

1.4.2018 – a není to apríl 🙂
Napsali nám na FB:
“ Ráda bych Vám jménem obou týmů strašně moc poděkovala, za úžasně zvládnutý večer. Parket byl stále plný a hosté se moc bavili. Pan moderátor říkal , že takové ozvučení a spolupráci dlouho nezažil. Budeme se těšit na další spolupráce. Doufám, že i Vy jste byli spokojeni a dobře se Vám hrálo. Přeji krásný večer, Gábina.“

16.8.2017
Tohoto poděkování si vážíme obzvláště, jelikož obdržet slova díků na hlavičkovém papíře oficiální cestou je pro nás opravdová čest.

6.8.2017
Napsali nám emailem
Dobrý den,
ještě jednou bychom vám chtěli moc poděkovat. Byli jste úžasní, suprově jste hráli a krásně jste se postarali o hlavní část večera. Určitě budete mít naše doporučení,kdyby někdo chtěl kontakt na skupinu.
S pozdravem Bejvlovi

11.4.2017
Napsali nám emailem
Dobrý den pane Honzo,
mockrát Vám děkujeme za Vaše hudební vystoupení. Byli jsme unešení nejen Vaší hudbou, ale celkově zapojením se do celé akce, vypadali jste jako naši staří známí. Ohlas na Vás byl opravdu velký, SMS, které vychvalovaly hudbu, přišlo opravdu hodně. A to nemluvíme o výběru hudby, který byl natolik rozmanitý, že potěšil všechny. Vaše zpěvačka je nejen krásná, ale úžasně zpívá. Moc jste nás potěšili a doufáme, že se ještě někdy setkáme.
Katka Lipertová a spol. – Kováci
(Mane dodává „to jsou okamžiky, kdy nás muzika doopravdy moc moc baví“)
Děkujeme Kovákům …

16.1.2017
Napsali nám emailem
Dobrý den,
chtěli bychom Vám poděkovat za naprosto skvělý večer. Celá naše hasičská parta se skvěle bavila. A podle referencí, které se k nám během celého večera dostávali, jsme poslouchali jenom chválu a nadšení. Jste skvělá kapela s profesionálním přístupem, která náš ples pozvedla do nebeských výšin. 🙂 Díky Vám ples získal úplně jiný rozměr.
Bohužel jsme byli nuceni řešit nějaké problémy a improvizovat, takže jsme se o Vás nepostarali, tak jak bychom si představovali. A ani nezbyl čas se už rozloučit, což nás mrzí.
Za celé Hasiče Kryry bychom Vám chtěli poděkovat …

1.1.2017
Napsali nám emailem
Milá skupino Mane 🙂 , rodino Matoušova a Smetanova, chtěli bychom Vám touto cestou ještě jednou poděkovat za naprosto perfektní silvestrovský hudební program.
Škoda, že ten čas tak rychle uplynul. Moc jsem ocenili spoustu nového repertoáru, ale také skvěle vyvedenou improvizaci.
Je úžasné, jak opravdově svou hudbu prezentujete a kolik srdíčka do ní vkládáte.
Moc se těšíme na nějakou další akci. Držte se. Honza, Hanka a Markétka

12.9.2016
Napsali nám emailem
Krásné pondělní odpoledne Renčo a Honzo,
Dovolte nám, abychom Vám ještě jednou moc poděkovali za naprosto úžasný večer, který jsme mohli strávit ve společnosti Vaší skupiny. Už během samotného večera jsme na Vás slyšeli od hostů samou chválu a opravdu jste nám vytvořili parádní atmosféru. Hrozně rychle nám to celé uteklo a jsme rádi, že i Vám se prostředí naší svatby líbilo.
Hráli jste úžasně a moc děkujeme i za velmi milý a lidský přístup od začátku až do konce. A za skvělé moderování celé akce 🙂
A zapůsobili jste i na majitele restaurace, tak jsme mu s dovolením předali na Vás kontakt.
Cest na sever nás určitě v dohledné době čeká více, a velmi rádi se ozveme. A pokusíme se i najít nějakou událost, kde budete hrát a pokud bude možnost se jí zúčastnit, tak toho využijeme.
Děkujeme za vše a budeme celý život s radostí vzpomínat jak úžasnou kapelu jsme na naší svatbě měli.
Mějte se krásně!
Verča a Petr Baňkovi

1.9.2016
Napsali nám emailem
Krásný večer Renčo a Honzo,
konečně jsem se dostala k počítači a mám chvilku času.. a tak jak jsem slíbila tak Vám píšu. Jsem nadšená, že jsem měla tu čest mít na hostině právě Vás dva. Měla jsem s Vámi zkušenosti již z tanečních nebo z maturitního plesu, ale tomu jak jste hráli právě u nás na hostině nemůže nikdo konkurovat!! Z večera s Vámi máme hned několik úžasných zážitků – neplánované ale dokonalé hry pro novomanžele nebo třeba ,,battle“ s mým taťkou (chápu, že ten Vás zaujal nejvíce 😀 ). Dokonale jste komunikovali s hosty prostřednictvím písní, vytvářeli jste zábavu v podobě několika her pro novomanžele ale i ostatní hosty. Přesto, že jsme byli domluveni na 6-ti hodinách hraní, tak jste mi naprosto vyrazili dech a dojali, když jste nám nabídli, že nám zůstanete hrát déle když se tak úžasně bavíme. Jste vážně profíci na pravém místě a (nejen) pro mě bezkonkurenční!! Věřím, že jsme se neviděli naposledy. Opravdu Vám patří obrovský dík za nezapomenutelné odpoledne i večer ;).
Honza a Barča Pokorných
.

26.8.2016
Napsali nám emailem
Hezký večer,
… Jinak opravdu ještě jednou MOC DĚKUJEME ZA ÚŽASNOU ATMOSFÉRU!!!! kterou jste vytvořili.
Všude budeme dělat reklamu a hlásit jak jste skvělí.Doufáme, že Vám s námi bylo také dobře.
mějte se hezky
Bínovi 🙂
.

14.8.2016
Napsali nám emailem
Ahoj,
tak bychom Vám konečně chtěli ještě jednou moooc poděkovat, byli jste úžasní, od všech slyšíme jenom chválu na Vás. 🙂
Bylo to super…
Snad Vás ještě někde uslyšíme.
Ať se Vám daří a zpívá Vám to takhle perfektně i dál. 🙂
Ahoj Lucka a Tomáš Královi

8.6.2016
Napsali nám emailem
Milá Renčo a Honzo. Patří Vám ještě jedno veliké poděkování za to, jak nádherně jste hráli na svatbě Helči a Dana 4.6.2016 v Kadani na Střelnici. Když vezmeme v úvahu, že na svatbě byli vlastně tři generace a všichni se fantasticky bavili – JSTE ÚŽASNÍ. Vaše hudba, fórky a celkový přístup…no prostě profíci. Vdávat ještě jednu dceru, určitě bychom chtěli zahrát opět od Vás (ale další dceru už nemám :)) takže snad někdy, někde, na shledanou. Ať se Vám daří v osobním i profesním životě a ať jste stále tak veselí a nabití energií přejí rodiče nevěsty.
.

22.2.2016
Napsali nám emailem
„Dobrý den,
ráda bych Vám všem poděkovala za hudební doprovod na našem plese. I nám se ples moc líbil a určitě na tom má velkou zásluhu Vaše kapela. … “
RNDr.Ivana Čapková, zástupkyně ředitelky
První jazyková základní škola v Praze 4
.

24.1.2016
Napsali nám emailem
„Ahoj všem z kapely Mane,
děkujeme za úžasný večer na hasičském plese SDH Kovářov. Pozvali jsme úžasnou partu profesionálních hudebníků. Myslím si, že jste poznali, že Vaše účast rozjela v naší obci velikou závislost. Proto bych rád objednal závazně termín 12.tého plesu SDH Kovářov, který se bude konat 21.1.2017 v Kovářově.
Pepík Grůbr – SDH Kovářov“
Mane dodává : „Pepíku, velmi rádi přijedeme, protože některé závislosti je nutné podporovat 🙂 “

18.10.2015
Napsali nám SMS zprávou :
„Ještě jednou děkujeme za Vaše profesionální vystoupení, byli jste úžasní, všichni se skvěle bavili a patří Vám velký DÍK. Zdraví Vás novomanželé Rathouských“

9.9.2015
Napsali na serveru u svatbách – manželé Razímovi :
Duo Mane z Teplic – DOKONALOST – udělali perfektní zábavu, lidi je milovali, hráli od všeho něco, našel si každý …
Tohle byla opravdu trefa do černého …
Pokud je budete mít na svojí svatbě, budete nejšťastnější 🙂
.

27.7.2015 – napsali nám emailem
Renatko a Honzíku, děkujeme Vám za úžasnou atmosféru, kterou jste vytvořili na svatbě naší Klárky. Honzo, Tvůj proslov byl naprosto dokonalý a některé lidičky jsi dojal k slzám (pozn. tentokrát jsme byli přítomni obřadu a požádáni o proslov).
Hudba byla perfektní, citlivě vybraná tak, že si každý vybral a zatančil, co má rád. Moc jsme se bavili. Máme tu čest vyřídit poděkování od dalších svatebčanů, kterým se velmi líbila půvabná zpěvačka, která podle jejich slov „fakt zpívá hoooodně dobře“ 🙂 a ten „borec“ za klávesami, to je celý Armstrong. Co dodat přátelé, díky za úžasnou atmosféru a přejeme, ať Vám to stále tak krásně hraje a zpívá.
C + J Chloubovi

20.7.2015 – napsali nám emailem
ahoj, ještě jednou Vám děkuji za skvělý večer, který jsme všichni díky Vám mohli prožít a náš svatební den se tak stal pro všechny nezapomenutelný 🙂
Byli jste skvělí a přeji Vám, ať děláte dále to co děláte, protože to v lidech zanechává nezapomenutelný zážitek plný smíchu a radosti. Jste opravdu lidé na svém místě!!
Budu doufat, že se ještě někdy potkáme, jste opravdu fajn lidi a ta nejlepší kapela, co jsem kdy potkala a slyšela a dle ohlasů ze svatby si to nemyslím jen já, ale všichni, co se zúčastnili …
Eliška a Jirka

17.3.2015 – Co dodat 🙂
Zyka_Kostomlaty.

.

.

.

.

.

.

.

10.11.2014
Napsali nám emailem :
Dobrý den,
20.září jste nám zahráli na naší svatbě ve Světlé pod Ještědem v penzionu Horka na Liberecku. Bohužel jsme se dosud nestihli ozvat, ale rádi bychom Vám ještě jednou dodatečně poděkovali za gratulace a hlavně za úžasný večer 🙂 Byli jsme moc spokojení, nejen s hudbou, ale i s organizací her a zábavy, bylo to super. Nejen my, ale i hosté byli nadšení a za Vašeho doprovodu tančili někteří doslova do padnutí 🙂
Sice všechno nebylo přesně podle pečlivě připraveného harmonogramu, o kterém jsme před svatbou s Renčou diskutovali níže, nicméně všechno vyšlo na jedničku – a to i díky Vám. Určitě Vás budeme doporučovat dále 😉 Ještě jednou moc děkujeme!

Pozdrav celé kapele a ať Vám to stále tak dobře hraje!
Mějte se hezky, Míša a Adam Petákovi

23.9.2014
Napsali nám emailem :
Dobrý den Renčo a Honzo,
Vrátili jsme se ze svatební cesty a proto bychom Vám až teď chtěli ještě jednou oficiálně poděkovat za krásný svatební večer doprovázený skvělou hudbou a perfektní zábavou. Šli jsme na jistotu a vyplatilo se.
Budeme se na Vás těšit třeba na další svatbě, i když děvčat chytajících kytici už moc nebylo!
Držíme palce, ať Vám to stále dobře hraje!
Zuzka a Martin Schreiberovi

25.8.2014
Napsali nám emailem :
Dobrý den, rádi bychom Vám poděkovali za tak příjemnou atmosféru,kterou jste na naší svatbě vytvořili. Budeme se na Vás těšit zase na plese.
S pozdravem a přáním pěkného dne manželé Chalupných.

2.3.2014
Napsali nám na FB
„Včerejší – dnešní ples byl skvělý, moc jsme si to užili, byli jste skvělí a už se na Vás 19.. dubna těšíme
Opravdu děkujeme za skvělou atmosféru.“
.

 
27.11.2013

Napsali nám emailem :
„Ahoj Renčo,
chtěla bych za nás moc poděkovat za úžasný výkon, který jste předvedli na naší pekelné party. Všichni z vás byli nadšení.
Tak ať se daří i dál a to nejen na pódiu
Měj se krásně a ještě jednou díky!
Míša – Mondelez

24.10.2013
Napsali nám emailem :
„Zdravím kapelu Mane!!!!!
Chtěla bych vám touto cestou moc a moc poděkovat za skvělý večer 19.10., kdy jste s námi v Úštěku strávili naši svatební hostinu 🙂
Všichni se výborně bavili, ještě teď se mě na Vás svatebčané ptají, že jste byli prostě skvělí! 🙂
U prvního songu na náš první tanec většina lidí uronila slzu, Louis Armstrong byl úžasný 🙂
Renčo, Honzo a Luďku, jste báječní, moc vám děkujeme! Užili jsme si to s vámi a budeme moc rádi, když se s Vámi brzy za rytmu Vaší hudby opět setkáme 🙂
Mějte se krásně, přejeme vám hodně úspěchů a zdravíme z Roudnice nad Labem!
Renata a Michal“

20.7.2013
napsali nám emailem
„…Všem co jste přijali naše pozvání ještě jednou moc děkujeme za účast, bylo to Vážně super. Děkujeme obzvláště kapele za super hudbu …“
T.+L.+P.

10.6.2013
napsali nám emailem
„Chtěli bychom Vám poděkovat za úžasnou atmosféru, kterou jsme prožili díky Vaší hudbě 8.6.2013 v Dubí u Teplic, při příležitosti 50-tých narozenin Jirky …“

17.3.2013
napsali nám na Facebook
„Velice děkuji za super atmosféru co jste měli na svědomí 🙂 na plese SDH Libčeves . Super mohu všem doporučit“

11.9.2012
napsali nám emailem :
„Milá Renčo a Honzo, chtěli bychom Vám velmi poděkovat za skvělou zábavu a atmosféru na naší svatbě 7.9.2012 v Růžové u Děčína. Byli jste úžasní. S pozdravem Elstnerovi“
.

8.7.2012
Majka s Tomem si svou veselku pořádně užili a navrch přidali velmi milé poděkování :
„I my bychom Vám chtěli poděkovat za úžasnou atmosféru, kterou jste nám na svatbě vytvořili … brášku (Roman Urbánek) ještě týden bolelo kolínko z toho tančení a o svých nožičkách ani nemluvím … ještě jednou díky :-)“
Více samozřejmě na našem FB profilu …
.
.
.

3.7.2012
Řádný výběr dovolených poznamenává i naší grupu a tak je nám obrovskou ctí a zároveň velkým potěšením, když pozvání na záskok a hru s námi přijme třeba někdo, kdo kromě komerčního braku dokáže udělat i pořádný kus muziky.
Po dlouhé době jsme se potkali na scéně s Martinem Rychtaříkem ze skupiny B-Band, který stojí autorsky za vydáním několika titulů.
Vřele doporučujeme poslechnout si něco z Martinovo diskografie a nebo třeba zavítat na zábavu s BigBeatově zaměřenou formací B-Band.
A Tobě Martine veliké díky za pomoc a těšíme se na případné příště …
PS: komentář supeeeer 🙂
.

2.6.2012

Skvělá parta lidiček od táborových ohňů oslavili svatební den Lenky a Tomáše.
Tolik veselých lidiček pohromadě jsme už dlouho neviděli napsali nám také krásnou referenci.
Lenko a Tomáši – držte si životní humor a Vaši skvělou partu z tábora
Více na našem Facebooku (není nutná jakákoliv reference).
.
.

1.6.2012

Krásná svatba a krásné ohlasy, děkujeme Julii a Adamovi a přejeme jim ještě jednou hodně štěstí 🙂
Referenci si můžete prohlédnout na našem Facebooku (není nutná jakákoliv reference)
.
.
.
.

31.3.2012
Plesová sezóna pro nás definitivně skončila, a protože jsme obdržely opět pochvalné řádky na naši adresu, nemůžeme si je nechat pro sebe.
Všem děkujeme velmi za přízeň a slova uznání. Každé takové reakce si nesmírně vážíme a dělá nám obrovskou radost.
Prohlédněte si celou reakci na našem volně přístupném Facebooku.

.

4.3.2012
(opis z Facebooku)
Za celou třídu bych vám chtěla poděkovat za celovečerní doprovod našeho maturitního plesu který se opravdu vydařil. Při Mašince byla opravdu velká sranda. Na zábavu ve vašem podání nikdy nezapomeneme.Byly jste opravdu úžasní!!! 🙂
Šárka Cigánková
.

4.3.2012

(opis z Facebooku)
Tímto by jsme rádi poděkovali za úžasnou spolupráci se skupinou Mane.
Velice sympatičtí a milí lidé. A hráli luxusně…Pro nás jste „number one“

Travesti show Plzeň

.
.
.
.
4.3.2012
(opis s Facebooku)
Moc Vám děkujeme byly jste užasný fakt 🙂
Martinka Tichá

4.3.2012
(opis s Facebooku)
Lepší skupinu jsem na plese nezažila,díky vám za krásný večer. Palec nahoru a jen DOPORUČUJI 😉
Markéta Tesařová

18.2.2012
Státi se podruhé hlavní kapelou večera na prestižním reprezentačním plese Českého porcelánu je pro nás obrovskou ctí.
Děkujeme za důvěru již v proběhnuvším 48. ročníku a snad jsme dokázali naplnit očekávání přítomných hostů.
Soudě podle stále zaplněného parketu si myslíme, že ano.
Ještě jednou děkujeme organizátorům za svěřenou důvěru a možná příští rok … ?
Vaše Skupina Mane
.
.

6.2.2012
Opět krásné ohlasy na jeden z plesů, tentokrát po maturitním plesu v Dobroměřicích. Stačí kliknout na náš Facebook – není nutná registrace 🙂
.
.
.
.
.
.
.

30.1.2012
Po Bílinském víkendovém plesobraní v místním sále kulturního centra Fontána přišli na naši adresu opět krásné reakce a to především od účastníků a organizátorů pátečního plesu autoškoly Jana.
Děkujeme za moc hezké ohlasy a přízeň a těšíme se na další ročník

Zmíněné ohlasy si můžete prohlédnout na našem Facebooku
(pouze připomínáme, že pro prohlídku našeho profilu není nutná jakákoliv registrace)

.

8.1.2012
opět velmi hezké reakce na našem Facebooku
(pouze připomínáme, že pro prohlídku našeho profilu není nutná jakákoliv registrace)

19.11.2011
napsali nám na našem Facebooku
„Za tuto akci si rozhodně zasloužíte „palec nahoru“. Zasloužili jste se nejen o vynikající zábavu, ale i skvělou atmosféru. Ve vaší společnosti byly prostory divadelní kavárny velmi útulné. Děkuji“
Ladislav Paták po Farním plese v teplickém divadle

18.10.2011
napsali nám :
„…Děkujeme za krásnou atmosféru na naší svatbě. Byli jste úžasní a doteď se o vás mezi námi mluví 🙂 “
Mirka Chutná, více na našem Facebooku

25.9.2011
Reakce na v pořadí druhou Oldies party ve Šluknově si nemůžeme nechat v žádném případě pro sebe. A že to byla jízda, se můžete přímo přesvědčit na našem Facebooku
(připomínáme, že je možné náš profil prohlížet bez jakékoliv registrace)

21.8.2011
napsali nám :
„…Novomanželátka si to užívala plnými doušky, jak moc, se ani slovy vyjádřit nedá, byl to naprosto úžasný den (k čemuž jste velkou měrou přispěli Vy, za což Vám ještě jednou mockrát děkujeme, byli jste báječní, a to opravdu =) ).
Děkujeme za přání a bylo nám ctí, s pozdravem Vaši Šebestiánovic…“

10.8.2011
napsali nám :
„Renčo a Honzo, chceme Vám poděkovat za příjemnou atmosféru na svatbě Renči a Matuše v Senohrabech. Byli jste úžasní, vzpomínáme na Vás i s celým tanečním souborem z Berlína…“

 

26.6.2011
Opět velmi krásné reakce na naše vystoupení.
Nežli špatné tlumočení, raději klikněte na náš Facebook a přečtěte si prosím vše sami.
Připomínáme, že pro shlédnutí našeho profilu není nutná jakákoliv registrace nebo přihlášení.
A šťastným novomanželům gratulujeme 🙂

21.6.2011
„Velký dík, má naše kapela, která nám hrála – skupina Mane z Teplic. Byli skvělí a dokázali se postarat o neuvěřitelnou zábavu. Tancování prokládali různými soutěžemi, samozřejmě nevěstqa s ženichem se museli zúčastnit pokaždé Jo a během večera si nasazovali různé paruky, ….. no prostě super“
Renča – svatba Maxičky, Děčín
Záznam z portálu www.beremese.cz

24.5.2011
napsali nám :
„Dobrý den, ještě jednou Vám oběma chceme poděkovat za krásnou atmosféru, kterou jste nám vytvořili na zámku Loučeň. Všichni jsme si díky Vám užili nádherný den a večer! Šťastní novomanželé Durkačovi“

20.2.2011
A stále přicházejí na naše ohlédnutí za proběhnuvšími akcemi nádherné reakce, které se krásně čtou a nikdy se neomrzí.
Obrovsky si toho vážíme a každý příspěvek je pro nás krásné pohlazení.
Pokud si je chcete prohlédnout i Vy, stačí kliknout na Facebook a opět připomínáme, že pro prohlídku našeho profilu není nutná registrace…
.

28.1.2011
Pár milých slov na naši adresu na Facebooku
Pro prohlídku našeho profilu není nutná registrace,
avšak samozřejmě Vás rádi přivítáme v našem
fanklubu 🙂

.

.

25.12.2010
Napsali nám :
Dobrý den! Moc se mi líbilo jak jste hráli na věnečku (tanečních) v Teplicích-Kulturní dům… Chtěl bych vám jen popřát hodně štěstí a úspěchů vaší kapely do roku 2011.. Na shledanou a jste dobří.
.DjMirda
.

10.10.2010
Napsali nám :
Ahojky, tak to je jasný, že jsem Vašim fanouškem po tak úžasným večeru:-) Hráli jste naprosto úžasně a dokonce jsme si s Martinem řekli, že by nebylo na škodu kdyby jste pak hráli i na naší svatbě ( za pár let až si dostavíme baráček ) a určitě rádi zavítáme na nějakou Vaší akci:-)
Michaela Špičková

13.9.2010

Napsali nám :
Dita Švarcová Milá kapelo, moc děkujeme za perfektní vystoupení, všichni se moc bavili, byli jsme nadšeni, jak máte vše promyšlené. Kvůli Vám jsme změnili termín svatby a vyplatilo se, zábava, počasí …..vše vyšlo na 1*, to byl osud :-). Švarcovi
Více na Facebooku
.

8.8.2010
Dobrý večer Maňátka.
JEŠTĚ JEDNOU MOC DĚKUJEME ZA ÚŽASNOU ZÁBAVU, SOUTĚŽE A ATMOSFÉRU NA NAŠÍ SVATBĚ.
VŠICHNI SE BAVILI, S RADOSTÍ TANČILI A VYŘÁDILI SE. NEMĚLO TO CHYBU!
DOKONCE I PERSONÁL HOTELU TANČIL ZA BAREM A V KUCHYNI. PROŠOUPALI JSME SVATEBNÍ STŘEVÍCE 😉
VELKÉ DÍKY 🙂

Novomanželata Zelíci 🙂

11.7.2010
Napsali nám :
Halóó, tady nevěsta s ženichem.
Byli jste naprosto bezkonkurenční, nikoho lepšího jsme si nemohli přát. Všichni byli nadšení a skvěle se bavili. Patří Vám od nás obrovské DÍKY.
Paní na místním úřadě mi říkala, že měli večer vypnutou televizi a poslouchali, jak krásně nám hrajete.
Všude Vás budeme doporučovat. Jste prostě úúúúžasní.
Více na Facebooku

29.6.2010
Znova bych Vám ráda poděkovala, hráli jste úžasně.
Určitě pokud budeme něco pořádat Vás budeme kontaktovat, a i já Vás budu všem doporučovat. Simona Buljat

20.6.2010
.
Napsali nám:
Michaela Jindrová
„Moc a moc děkuju úžasné kapele, která nám pomohla udělat ze svatebního veselí nezapomenutelnou záležitost. Byla to jízda !!! “
více na Facebooku
.

15.6.2010
Ahoj Renčo a Honzo, hráli jste nám na svatbě 29.5. v Děčíně. Snad si na nás vzpomenete, byli jste úžasní a nikdy na vás nezapomenem. Udělali jste super atmosféru. Rádi bysme Vás zas někdy viděli….

4.6.2010

.
Napsali nám :
Lucie Dobosi „My děkujeme MOC za úplně všechno.. byli jste prostě úžasní!!!“

více na Facebooku

16.5.2010 Petulkaa80 – www.beremese.cz – koho můžu opravdu vřele doporučit, je skupina Duo Mane, byli naprosto úúúžasní, jejich soutěže nás pobavili a myslím, že se to všem opravdu líbilo. Udělali skvělou atmosféru a jejich výkon byl nad naše očekávání.

4.5.2010 „Ahoj Renčo a Honzo,…chtěli jsme Vám poděkovat za úžasnou atmosféru na naší svatbě! Dnes si můžu gratulovat, že jsem si Vás vyhlídla na internetu (díky za něj)! Písničky byly super a ty soutěže byly bezvadné! Takovou zábavu každá svatba potřebuje… Myslím, že se nikdo nestihl nudit, nebo alespoň doufám! Všichni si Vás moc chválili. Určitě Vás doporučíme dalším 😉 Přejeme Vám spoustu a spoustu takových povedených akcí a ať jsou všichni tak nadšení jako jsme byli my!
Tereza a Míla Cicákovi“

2.12.2009 Debie – Diskuze z www.beremese.cz – my měli taky živou kapelu, duo mane – klávesák a zpěvačka, jsou z Teplic a byli absolutně senzační, mají hodně široký repertoár, hrali jak pro mladý, tak pro babičky a nám se stejnak nejlíp řádilo na Vondráčkovou, Michala Davida a podobně. Na co současný písničky, když se na to nedá ani tancovat. Měli pro nás připravený nějaký soutěže, no my se nasmáli, byli skvělí a moc sympatičtí. Hráli od čtyř do půlnoci a platili jsme 5tisíc. Dj vám sice zahraje skoro všechno, ale není taková sranda, když tam jen sedí a pouští cédéčka. Dobrá kapela je devadesát procent zábavy na svatbě.

23.listopadu 2009 – Diskuze z www.beremese.cz –Zazulka – my měli Duo Mane a nikdy bych nevybrala jinak. Byli perfektní, děsný srandisti, objednala jsem si je teď i na vánoční firemní večírek

15.12.2009 – Diskuze z www.beremese.cz – Pospicek – Milá dámy, zažila jsem na svatbě u kamarádky DuoMane a hrozně se mi líbili, přítomné hosty pobavili, byla sranda, už je mám na naši svatbu také zamluvené.

26.10.2009 – Diskuze z www.beremese.cz – Debie – Ahoj, já Duo Mane měla na svatbě a abych pravdu řekla, tak naživo hrajou mnohem líp, než jsou jejich nahrávky. Hráli a zpívali naprosto úžasně, zpěvačka krásně zpívala a ten pán na klávesy to fakt umí, stáli jsme u něho a fakt to hrál, narozdíl od jiných muzikantů, co jsem viděla, kteří to jenom pouštěj, no byli jsme maximálně spokojeni. Navíc měli pro nás zábavný program a to bylo super.

28.8.2009 – Dobrý den, pane Matouši, sice trochu se zpožděním, ale přesto bychom vám oběma ještě jednou rádi poděkovali za to, že jste nám zahráli na naší svatbě 8.8. v Kolibě. Všichni se výborně bavili, byli jste opravdu úžasní a doufám, že vás ještě někdy někde uslyšíme 🙂 Oba jste byli moc milí a my vám děkujeme za super atmosféru, kterou jste pro nás spolu s našimi svatebčany připravili. Nad vašimi soutěžemi se bavíme dodnes 😀 . Moc děkujeme a přejeme spoustu spokojených lidiček, kterým uděláte radost svým hraním. Zuzka a Dan Gutwaldovi.

16.8.2009 – Ahoj Renčo, Honzo a Luďku, podařilo se vám vykouzlit atmosféru nádherného večera, na který budeme mnoho let vzpomínat. Hráli a zpívali jste výborně, máte neuvěřitelnou výdrž, energii a skvělé nápady.Měli jsme obrovské štěstí, že nám internet „dohodil“ právě vás. Děkujeme vám a přejeme vám mnoho vydařených akcí. My se na vás určitě budeme těšit i v budoucnosti. Veronika a Matej

9.8.2009 – Diskuze z www.beremese.cz – Zazulka – Duo Mane, naprostá pecka!!! Byla děsná sranda, soutěže, výborný hlasy, super hudba.

5.1.2009 – Ahoj Honzo a Renčo,3.1.09 jsem byla na mat.plese v KD Teplice,chtela jsem vám poděkovat za moc pekne prožitý večer s vaší kapelou,byli jste prostě jedineční,hlavne ten společný tanec…super,držím vám palce a ještě jednou moc děkuji Ahoj Zdenka Bláhová

6.12.2008 – Dobrý den, právě jsem se vrátila ze závěrečného věnečku v Bílině. Nedalo mi to a musela jsem ještě kouknout na internet na Vaše stránky. Jste opravdu jedničky!!!!! Sympatičtí, mladí, milí, vtipní… Děkuji za pěkný kulturní zážitek. Ještě jednou Vám děkuji a přeji Vám, abyste i nadále pokračovali úspěšně v tom co děláte a přinášeli radost všem lidem mladšího, středního i zralého věku. S pozdravem Iveta Vaiglová Bílina

28.7.2008 – Diskuze z www.beremese.cz – Nahi – My meli jako hudbu dva hudebniky – duo mane – meli pro nas pripravene nejake „souteze“, plus jsem si se svedkyni take neco domluvily a ze se budeme orientovat podle zabavy, aby toho nebylo moc. Na uvod pro nas pan z dua pripravil otazky, kdy k sobe zenich s nevestou sedi zady a odovida se ukazovanim karty zenich/nevesta. Pak jsem pro hosty zorganizovala tombolu (kdo bude chtit, mam to sepsano ve wordu, shrnuti vsech cen, co jsem tu nasla – timto dekuji :), takze rada poslu), pak prisla na radu jeste jedna hra od kapely a to sundavani podvazku, kdyz musi zenich bez pouziti rukou sundat neveste z nohy podvazek a pak ho hazi mezi svobodne pany… No a mezi tim se tancovalo, bylo toho tak akorat, lidi se nenudili a to duo vrele doporucuji. Cena byla 6.000,- a hrali od cca 18:00 do 1:30 🙂

28.4.2008 diskuze z www.beremese.cz – Mojik – Můžu doporučit DUO MANE – krom toho že dobře zpívají, tak i moderují celý večer a pořádají soutěže pro svatebčany. Zažila jsem DUO MANE na dvou svatbách a jsou super – budou hrát i mně:)

14.2.2008 – Diskuze z www.beremese.cz – Mojík – Ahoj, naše kapela – duomane, jsou perfektní, nejlepší, organizujou soutěže a moderují. Nemají limitovaný čas, hrají dokud to jde (on klávesy a zpěv, ona zpívá). Jsou super.

4.2.2008 – Diskuze z www.beremese.cz – Velina – Ahoj holky, tak si to tu pročítám a koukám, že je vás spousta co sháníte kapelku. My budeme mít DUO MANE jsou z Teplic. Jsou perfektní počítají si jednotnou cenu 5000kč a nejen, že hrají úplně všechno, ale taky pořádají svatební hry a baví celou společnost tak dlouho jak to svatebčané vydrží. Mají internetové stránky tak se koukněte pokud je někdo z Ústeckého kraje vřele doporučuji

8.8.2006 – Dobrý den, my Vám moc děkujeme za vytvořenou nádhernou, pohodovou atmosféru a dlouhou výdrž. Svatbu jsme si opravdu užili, jak jsme si představovali. Přejeme, aby Vás to krásné provázelo stále a těšíme se, že se ještě někde potkáme. Petra a Honza Širokých.

Přejít nahoru